VTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM Slideshow

slogal-1-pl

Witamy na naszej stronie

logo

Nasza Firma od wielu lat produkuje wyśmienite przetwory kwaszone, ponieważ do produkcji wyrobów używamy wyłącznie surowców z własnych gospodarstw rolnych lub dostarczonych przez sprawdzonych stałych dostawców. Produkowane przez Nas przetwory, jak i również dostarczane surowce przechodzą proces kontroli jakości by każda partia wychodząca do klienta była zgodna ze ściśle określonymi wymaganiami z zachowaniem wysokich walorów smakowych i odżywczych.

Posiadamy własne kwaszarnie kapusty i ogórka, oraz ciągle rozwijający się zakład konfekcjonowania kwaszonek i halę przetwórczą. Cały czas doskonalimy się wprowadzając nowe technologie, a przede wszystkim dbamy o higienę i jakość wytwarzanych przez nas wyrobów zgodne z wymaganiami systemu HACCP, jednocześnie zachowując tradycyjną, staropolską recepturę.

Produkt Tradycyjny z Małopolski

Charsznicka kapusta kwaszona

Miło nam poinformować, że firma Janus&Słaboń s.j uzyskała certyfikat "Produkt Tradycyjny z Małopolski. Potwierdza on walory smakowe i tradycyjny charakter naszej Charsznickiej Kapusty Kwaszonej. 

czytaj więcej...

Wciąż poszukujemy nowych pomysłów na produkty i kompozycje smakowe tak aby Naszych konsumentów ciągle miło zaskakiwać.

Współpracujemy z wieloma sieciami hurtowni i sklepów w całej Polsce. Nasze produkty cieszą się również uznaniem na stołach w Anglii, Słowacji, Czechach i Niemczech. Posiadamy także swoją hurtownię firmową na giełdzie warzywnej w Katowicach (obok Makro). Posiadamy własne zaplecze transportowe dające możliwość skutecznej realizacji zamówień do 24 godzin w dowolne miejsce całego kraju. Dzięki temu Nasze wyśmienite i zdrowe produkty dostarczamy zawsze na czas.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem